FILOZOFIA F-TRUST: WSPÓŁPRACA, PŁYNNOŚĆ, DYWERSYFIKACJA

F-Trust jako dystrybutor funduszy inwestycyjnych z otwartą architekturą (w ofercie posiadamy ponad 1000 funduszy inwestycyjnych polskich TFI oraz zagranicznych firm zarządzających – w tym takich firm jak BlackRock, Schroders) jest częścią jednej z największych – niezależnych od banków – grup kapitałowych zarządzających aktywami w Polsce. W skład naszej grupy wchodzą Caspar Asset Management oraz Caspar TFI (jedno z najszybciej rozwijających się TFI w Polsce, którego filozofia inwestowania opiera się na globalnym charakterze i specjalistycznym doborze spółek.

Filzofia T-Trust

Współpraca z Klientem
Dla nas zaoferowanie funduszu inwestycyjnego to nie koniec, ale początek współpracy. Zależy nam na tym, aby klient związał się z nami na lata. Edukujemy, pomagamy i doradzamy.

Wiarygodni partnerzy
Współpracujemy wyłącznie z najbardziej wiarygodnymi polskimi i globalnymi partnerami. Odmówiliśmy wielu firmom, których produkty nie były bezpieczne i rzetelne.

Płynność
Klient nie jest z nami dlatego, że musi. Nie ma opłat za zerwanie, skomplikowanych procedur wyjścia, długiego czasu oczekiwania na środki po likwidacji inwestycji.

Dywersyfikacja
Pomagamy Klientom przechodzić przez każdą sytuację rynkową. Dzięki bogatej ofercie, poradom analityków i stratega – tworzymy zdywersyfikowane portfele inwestycyjne na każde warunki.

Przedmiot działalności

Posiadamy najszerszą w Polsce ofertę, ponad 1000 polskich i zagranicznych funduszy inwestycyjnych (w większości dostępnych na naszej autorskiej Platformie Funduszy Inwestycyjnych) Jesteśmy największym, niezależnym od instytucji bankowych, dystrybutorem funduszy inwestycyjnych w Polsce. Współpracujemy zarówno z polskimi TFI, jak i zagranicznymi firmami zarządzającymi.

Działalność inwestycyjna
Zajmujemy się przygotowaniem najlepszych rozwiązań inwestycyjnych. W naszej ofercie występują fundusze inwestycyjne zamknięte, fundusze inwestycyjne zamknięte dedykowane, strategie inwestycyjne oraz dedykowane strategie inwestycyjne. Są to produkty przeznaczone dla zamożnych Klientów jako odpowiedź na zróżnicowane cele inwestycyjne.

Dedykowane rozwiązania
Oferujemy możliwość stworzenia dedykowanej – dopasowanej do indywidualnych zapotrzebowań i wymagań Klienta – strategii inwestycyjnej bądź funduszu inwestycyjnego zamkniętego. Są to produkty tworzone w ścisłej współpracy z inwestorem, przez co są dopasowane do jego horyzontu inwestycyjnego, tolerancji na ryzyko inwestycyjne oraz przyświecającego mu celu.