Modele współpracy
f-trust_ludzie

W F-TRUST CENIMY NIEZALEŻNOŚĆ, ROZWIŃ SWOJĄ KARIERĘ W FINANSACH

F-Trust oferuje szeroki wachlarz wsparcia Doradcy. Umów się na rozmowę, która pozwoli pomóc w zdefiniowaniu oraz podjęciu decyzji o wyborze modelu współpracy z nami – modelu, który w bardzo złożonym i ciągle zmieniającym się otoczeniu regulacyjnym, najlepiej będzie odpowiadać Twoim potrzebom.

Wsparcie w rozwoju Twojej kariery

Bez względu na jaki rodzaj współpracy się zdecydujesz, dzięki narzędziom F-Trust, będziesz mógł obsługiwać na najwyższym poziomie, zarówno Klientów zamożnych, jak i takich z mniejszymi aktywami. Umożliwi Ci to nasz system wsparcia Doradcy oraz technologia Platformy Funduszy.

W F-Trust możesz pracować w różnych modelach (zależnych od celów jakie sam sobie wyznaczysz):

  • działalność gospodarcza,
  • umowa zlecenie,
  • umowa o pracę,
  • współpraca mieszana,
  • program poleceń Doradców – system rekomendacji.

Razem wytyczymy ścieżkę Twojej kariery

Jeśli tylko będziesz chciała/chciał, pomożemy Ci wytyczyć ścieżkę kariery, która pozwoli jeszcze lepiej realizować Twoje cele biznesowe.

W F-Trust wspierać będzie Cię nasz sztab specjalistów (zespół operacyjny, analitycy finansowi, prawnicy, marketingowcy). Doskonale zdajemy sobie sprawę, że Twój sukces to nasz sukces, dlatego będziemy Cię motywować do ciągłego podnoszenia kompetencji oraz rozwoju.

Konsekwencja, upór w dążeniu do celu, otwartość na nowe (zatrudnienie poza bankiem), spowodują, że staniesz się człowiekiem spełnionym zawodowo.